Przełącznik Nav

Blog

Jak wydajnie pracować zdalnie?

O pracy zdalnej krąży wiele mitów, faktów i przekłamań. Dla wielu osób „praca zdalna” była wymarzoną pracą, dla wielu osób kojarzyła się pracowaniem na hamaku gdzieś na rajskiej wyspie. Wiele osób nie wyobraża sobie pracować inaczej, dla wielu osób ten typ pracy jest formą, z którą sobie nie radzą i dla nich jest ten artykuł. W tym wpisie poznacie podstawy wydajnej pracy zdalnej.

Czytaj DalejJak wydajnie pracować zdalnie?
jak urządzić biuro, żeby zwiększyć wydajność pracowników?

Firmy od dawna prześcigają się we wprowadzaniu innowacji i usprawnień w funkcjonowaniu firmy. Duże korporacje już dawno zauważyły, że inwestycja w pracownika, jego komfort i zadowolenie przekłada się na jego wydajność, czyli na zysk.

Czytaj Dalejjak urządzić biuro, żeby zwiększyć wydajność pracowników?
Zakup mebli z płatnością ratalna? Sprawdź dlaczego warto

W naszym pierwszym wpisie omówiliśmy 3 sposoby na leasing mebli. Poprzedni tekst miał charakter teoretyczny, ale wszyscy wiemy czym jest teoria bez praktyki.

W związku z tym postanowiliśmy nieco rozszerzyć tematykę zakupu wyposażenia biurowego o kolejny tekst. Skupi się on już tylko i wyłącznie na praktycznych aspektach, ukaże korzyści jakie uzyska przedsiębiorca, który zdecyduje się na taką formę finansowania swoich zakupów.

Czytaj DalejZakup mebli z płatnością ratalna? Sprawdź dlaczego warto
Nowoczesne i komfortowe biuro - na co zwrócić uwagę?

Od dawna wiadomo, że lepsze środowisko pracy wpływa na efektywność i wydajność pracownika. Świadomość poprawy standardów pracy, zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika stale wzrasta. Rośnie zatem potrzeba lepszej organizacji biura, zarówno w kwestii wyposażenia, ergonomii, jak i kształtowania otoczenia.

Czytaj DalejNowoczesne i komfortowe biuro - na co zwrócić uwagę?
Wyposażenie biura bez budżetu - 3 sposoby na leasing mebli

Leasing wyposażenia meblowego to nie tylko oszczędność budżetowa ale również możliwość optymalizacji podatkowych, zachowanie płynności i przede wszystkim prosta procedura operacyjna. 

Niewiele firm może sobie pozwolić na to, by wyposażając swojego biura nie myśleć o sztywnych granicach budżetowych. Planując zakupy dokonujemy wyboru między wysokiej jakości produktami, które nie należą do najtańszych, a tymi, których cena i jakość jest niższa. Ostatnimi czasy dużo mówi się o komforcie i ergonomii pracy - znaczną część dnia spędzamy właśnie w pracy. Biuro nie jest jedynie przestrzenią do pracy, ale stanowi wizytówkę każdej firmy. 


Czytaj DalejWyposażenie biura bez budżetu - 3 sposoby na leasing mebli

5 produkt(ów)

Pokaż na stronę