Przełącznik Nav
Mój koszyk

Mini Cart

Kanapy i Siedziska

Wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć komfortową strefę – w poczekalni, open space, w kawiarni, a nawet w Twoim własnym salonie – w każdym z tych miejsc sprawdzą się nasze wygodne siedziska i kanapy biurowe.

Prezentowane przez nas meble to nowoczesne rozwiązania – dbamy, by ich kształty i wykorzystane przy tworzeniu materiały gwarantowały zarówno wygodę użytkowania, jak i trwałość. Jednocześnie wiemy, że kanapy biurowe mają także funkcję reprezentacyjną, zwłaszcza, jeśli umieszczane są w lobby lub poczekalni. Dlatego proponujemy Państwu zarówno modele nietypowe, designerskie, wykorzystujące miękkie linie przecinające się pod nietypowymi kątami, jak również wersje klasyczne, okazałe, wskazujące na pozycję i prestiż właściciela firmy.

Znajdziesz u nas takie rozwiązania, które będą pasować i podkreślać charakter wyposażanego wnętrza. Co najważniejsze jednak, decydując się na nasze meble, wybierasz przede wszystkim niezwykłą wygodę. Zamów jedną z naszych kanap i sprawdź sam, jaka jest wygodna!

Kupuj przez
Głębokość: 36-40
Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
 1. PUFA ELLI
  PUFA ELLI
  Cena Brutto
  1 592,85 zł
 2. PUFA MORFEUSZ
  PUFA MORFEUSZ
  Cena Brutto
  1 346,85 zł
 3. SIEDZISKO BRILLOS
  SIEDZISKO BRILLOS
  Cena Brutto
  3 437,70 zł
 4. SIEDZISKO CELLO
  SIEDZISKO CELLO
  Cena Brutto
  2 366,52 zł
 5. SIEDZISKO DIOSA MW
  SIEDZISKO DIOSA MW
  Cena Brutto
  2 373,00 zł
 6. SIEDZISKO MOVE
  SIEDZISKO MOVE
  Cena Brutto
  1 751,00 zł
 7. SIEDZISKO ELI
  SIEDZISKO ELI
  Cena Brutto
  3 092,99 zł
Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący