Przełącznik Nav
Mój koszyk

Mini Cart

Krzesła i Fotele Obrotowe

Podczas pracy biurowej, meblem dającym komfort wykonywania obowiązków służbowych, są fotele gabinetowe. Krzesło fotel biurowy jest często wykorzystywane nie tylko w przestrzeni biurowej, ale również w domach, pracując zdalnie, by zyskać wygodę użytkowania. Jest to ważne nie tylko dla naszego samopoczucia, ale także kondycji kręgosłupa, który w trakcie długotrwałego siedzenia w tej samej, niewłaściwej pozycji może być szczególnie narażony na kłopoty zdrowotne. Fotele biurowe idealne dla kręgosłupa to fotele biurowe obrotowe z funkcją regulacji wysokości siedziska czy podłokietników.

W celu spełnienia tych potrzeb, produkowane są fotele gabinetowe i krzesła obrotowe biurowe, w których stosowane są elementy, mające poprawić wygodę korzystania z tych mebli. Są to przede wszystkim:

 • regulowany zagłówek fotela gabinetowego do biurka
 • fotel z podłokietnikami z możliwością regulacji
 • fotel z regulowanym oparciem
 • regulowany system obrotowy

Każda z tych części, a także siedzisko, z reguły wykonywane są ze skóry lub tworzywa będącego jej imitacją. Takie regulowane krzesło ma zapewnić maksymalną wygodę podczas wielogodzinnego użytkowania. Aby umożliwić dopasowanie ergonomicznych foteli tapicerowanych do warunków fizycznych każdego użytkownika, stosowane są opcje indywidualnego ustawienia wszystkich parametrów każdego produktu, co daje nam możliwość bezpiecznego korzystania. Wybierz najlepsze dla swoich pracowników ergonomiczne krzesła biurowe.

Kupuj przez
Wysokość: 81-90
Fotele Gabinetowe
51 product(s)
Krzesła pracownicze
62 product(s)
Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
 1. AMIGO GTP chrome
  Promocja
  AMIGO GTP chrome
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 708,89 zł Normalna cena 872,86 zł
 2. Rover 2
  Promocja
  Rover 2
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 1 639,00 zł Normalna cena 2 130,69 zł
 3. Sitool
  Promocja
  Sitool
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 734,01 zł Normalna cena 954,21 zł
 4. Sitool 304
  Promocja
  Sitool 304
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 756,94 zł Normalna cena 984,00 zł
Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący