Przełącznik Nav
Mój koszyk

Mini Cart

Do Restauracji Baru Kawiarni

Prowadzisz swój własny lokal gastronomiczny? A może jesteś właścicielem pubu lub modnej kafejki? Jeśli tak, wiesz z pewnością, jak ważny dla klientów jest wystrój wnętrza! By zachęcić swoich gości do zatrzymania się u Ciebie na dłużej, wyposaż swój punkt w nasze meble barowe i restauracyjne, designerskie, wytrzymałe i bardzo wygodne.

Jeśli przejrzysz naszą ofertę, odkryjesz, że lubimy łączyć różne materiały, na przykład szkło z drewnem bądź metalem. W ten sposób tworzymy meble do kawiarni, restauracji i innych zakładów, które wyglądają stylowo, a jednocześnie wykazują wyjątkową trwałość, tak istotną, gdy obiekt jest przeznaczony do intensywnego użytku. Z naszymi produktami łatwo stworzysz modną aranżację wnętrza – zdecyduj się na przeźroczyste stoły o jasnych podstawach, asymetryczne krzesła i hokery barowe z ażurowymi oparciami, a klienci przez długi czas będą wspominać klimat Twojej restauracji czy kawiarni.

Każdy z naszych mebli do restauracji, kawiarni czy baru opatrzony jest zdjęciem, a także dokładnym opisem parametrów – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Bardzo ważnym, niemalże kluczowym elementem wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego są meble barowe. Świadomość tego, jak wielki wpływ ma wybór mebli do restauracji i kawiarni na powodzenie biznesu, powinna pojawić się u każdego przedsiębiorcy. Dobre miejsce, w którym spożyć można posiłek to takie, w którym goście będą mieli zapewnione wygodne miejsca do siedzenia. Taka aranżacja lokalu sprawi, że klienci będą wracać i przesiadywać w tym miejscu godzinami.

Czym się kierować przy wyborze mebli restauracyjnych?

Rozważając rozmaite oferty, także te, które są dostępne na naszej stronie internetowe, warto wziąć pod uwagę funkcjonalność mebli barowych. Meble do restauracji i kawiarni, im bardziej praktyczne są, tym będą łatwiejsze w przenoszeniu dla personelu. Sprawność działania lokalu gastronomicznego jest znacznie wyższa, kiedy użytkowanie sprzętu wymaga mniejszych nakładów pracy i siły fizycznej.

Oferowane przez nas meble barowe wykonane są z bardzo trwałych materiałów i surowców. W dzisiejszych czasach lokale często wybierają tapicerowane i drewniane stołki czy siedziska, które pełnią dodatkowo funkcję dekoracyjną. W asortymencie znaleźć można także meble do restauracji i kawiarni z polipropylenu lub poliwęglanu. Do ich największych zalet zaliczamy z pewnością lekkość i łatwość w utrzymaniu czystości, a także ogromną trwałość.

Podczas poszukiwań i wyboru tego typu elementów wyposażenia restauracji czy kawiarni, warto zwrócić uwagę na design, przez który łatwiej będzie wkomponować meble barowe w całość aranżacji obiektu. Trzeba zadbać o komfort stołków i krzeseł oraz ich ustawienie zgodne z zasadami ergonomii.

Wysokie siedziska do baru

Zupełnie inne krzesła wybierzemy do eleganckiej restauracji, a zupełnie inne do kawiarni czy baru. Przy wyborze wysokiego stołka, warto wziąć pod uwagę trzy kwestie, takie jak rodzaj siedziska, obecność oparcia, a także rodzaj stelaża. W naszej ofercie dostępne są hokery, które są najbardziej popularnymi meblami barowymi ostatnich lat, które można spotkać nie tylko w klubie tanecznym, ale też w prywatnych mieszkaniach. Stelaż warto dobrać do warunków panujących w lokalu, a dodatkowo warto zwrócić uwagę, czy w wybranym przez nas modelu przewidziano miejsce na podparcie nóg.

Kupuj przez
Rodzaj Podstawy: Na Metalowej Płozie
Hokery Barowe
5 product(s)
Krzesła Kawiarniane
25 product(s)
Stoły i stoliki
18 product(s)
Taborety
1 product(s)
Loże Barowe
11 product(s)
Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
 1. Krzesło WING II CFS na płozie
  Promocja
  Krzesło WING II CFS na płozie
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 455,62 zł Normalna cena 504,23 zł
 2. Krzesło FONDO CFS
  Promocja
  Krzesło FONDO CFS
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 466,27 zł Normalna cena 535,05 zł
 3. Krzesło CAFE VII CFS
  Promocja
  Krzesło CAFE VII CFS
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 534,02 zł Normalna cena 610,08 zł
 4. Stołek Barowy CAFE VII hocker
  Promocja
  Stołek Barowy CAFE VII hocker
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 504,13 zł Normalna cena 597,78 zł
 5. Hoker Ariz 550CV
  Promocja
  Hoker Ariz 550CV
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 891,14 zł Normalna cena 1 159,77 zł
 6. Stołek Barowy ZAFIRO hocker
  Promocja
  Stołek Barowy ZAFIRO hocker
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 579,85 zł Normalna cena 612,54 zł
 7. Zestaw mebli jadalnianych Col
  Promocja
  Zestaw mebli jadalnianych Col
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 3 699,00 zł Normalna cena 4 438,80 zł
 8. Zestaw kawowy Col3+1 z sofą i 2 fotelami
  Promocja
  Zestaw kawowy Col3+1 z sofą i 2 fotelami
  Cena Brutto
  Cena promocyjna 2 799,00 zł Normalna cena 3 358,80 zł
Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący