Przełącznik Nav
Mój koszyk

Mini Cart

Fotele Gamingowe

Czas spędzany przed ekranem komputera może być świetną rozrywką zarówno dla starszych, jak i młodszych miłośników gier. Organizując sobie przestrzeń do grania, warto jednak pamiętać o wygodzie oraz odpowiednim odciążeniu kręgosłupa. Właściwie dobrany fotel dla gracza pozwoli na przechodzenie poziomów i zdobywanie nowych umiejętności w maksymalnie komfortowych warunkach. W naszej ofercie znajdziesz m.in. fotele gamingowe dla dzieci, które najmłodsi docenią nie tylko za wygodę, ale też oryginalny design. Modele skórzane lub z wentylowanych materiałów będą genialnym dodatkiem do pokoju nastolatka.

Fotele gamingowe zapewniające swobodę ruchów i podparcie dla kręgosłupa

Oddawanie się ulubionej rozrywce może pochłonąć na długie godziny. Upływ czasu przed ekranem często zdaje się być niezauważalny. Zazwyczaj dopiero ból kręgosłupa informuje nas o konieczności zmiany pozycji. Wybierając nasz fotel gamingowy dla dzieci lub dorosłych, można skutecznie uniknąć tego problemu. W ofercie sklepu dostępne są specjalnie wyprofilowane modele skórzane lub z wentylowanych materiałów, które nie tylko zapewniają komfort, ale przede wszystkim odciążają poszczególne odcinki kręgosłupa. Większość produktów dla dzieci lub dorosłych ze skórzanymi wstawkami wyposażona jest w wygodne zagłówki oraz podłokietniki. Niektóre dodatkowo posiadają rozkładane podnóżki. Wszystko to przekłada się nie tylko na zachowanie odpowiedniej postawy gracza, ale także na swobodę ruchów, która jest niezbędna w osiąganiu nowych poziomów.

Stylowe krzesło i biurko dla miłośników gier

Wygoda to niejedyna zaleta naszych produktów. Fotele gamingowe skórzane lub z materiałów wentylowanych świetnie wpasowują się w styl elementów wyposażenia dla graczy. Zarówno dzieci, jak i dorośli z pewnością docenią kolorystykę oraz oryginalne kształty nawiązujące do świata gier. W ofercie naszego sklepu można znaleźć również biurka gamingowe, które z odpowiednio dobranym fotelem będą stanowiły stylowy zestaw do pokoju najmłodszych, jak i tych nieco starszych graczy.

Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
 1. Fotel Gamingowy Huzaro Combat 8.0 Carbon Black
 2. Biurko gamingowe Elektryczne Hero 8.0
  Biurko gamingowe Elektryczne Hero 8.0
  Cena Brutto
  1 069,80 zł
 3. Biurko gamingowe Hero 7.0
  Biurko gamingowe Hero 7.0
  Cena Brutto
  831,81 zł
 4. Fotel Gamingowy HUZARO FORCE 6.0
  Fotel Gamingowy HUZARO FORCE 6.0
  Cena Brutto
  882,84 zł
 5. Fotel Gamingowy HUZARO FORCE 2.5 RED
  Fotel Gamingowy HUZARO FORCE 2.5 RED
  Cena Brutto
  474,80 zł
 6. Fotel Gamingowy HUZARO FORCE 7.5
  Fotel Gamingowy HUZARO FORCE 7.5
  Cena Brutto
  938,15 zł
 7. Fotel Gamingowy HUZARO COMBAT 3.0
  Fotel Gamingowy HUZARO COMBAT 3.0
  Cena Brutto
  574,41 zł
 8. Fotel Gamingowy dla dziecka HUZARO RANGER 6.0 Pixel Mesh
 9. Fotel Gamingowy dla dziecka HUZARO RANGER 6.0 Red Mesh
 10. Biurko gamingowe Hero 5.0 Black
  Biurko gamingowe Hero 5.0 Black
  Cena Brutto
  618,51 zł
 11. Fotel Gamingowy XiliumG EXPRESS Dla Profesjonalnego Gracza
 12. Fotel Gamingowy XiliumG Dla Profesjonalnego Gracza
Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący