Opcje przeglądania
Asortyment
Cena
  • od
    do

NOMADO

 

Nomado jest to system ruchomych wertykalnych biurek ze zintegrowanym oświetleniem i zespołem gniazd elektrycznych. Nomado może być wykorzystywane również jako separatory ścian ad-hoc, które oferują elastyczność w podziale przestrzeni oraz oszczędność miejsca, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla biur, hoteli, domu i innych przestrzeni.
 Nomado umożliwia zbudowanie mobilnego biura z elementami charakteryzującymi się płaską i dogodną konstrukcją z ruchomym stelażem. Pojedynczy panel Nomado posiada ergonomiczne uchwyty umożliwiające łatwe przemieszczanie na wybranej przestrzeni. To umożliwia kompaktowe ułożenie poszczególnych elementów na małej zwartej przestrzeni, gdy nie jest wykorzystywany jako separator ścian lub biurko.
Nomado dostępny jest w różnych wersjach; jako ściana akustyczna bez blatów (Nomado-panel), z blatem na wysokości w pozycji stojącej (110 cm), oraz z blatem na standardowej wysokości w pozycji siedzącej. Ponadto, wersje z blatami w pozycji siedzącej są oferowane w dwóch różnych wysokościach (180 cm i 136 cm), a także z opcjonalną górną półką w wersji 180 cm. Wszystkie powyższe wersje dostępne są w modelach, które otwierają się na jednej lub obu stronach.
 Nomado w funkcji biurka umożliwia rozłożenie blatu wyposażonego w punktowe oświetlenie zrealizowane na listwach LED, a także w listwę zasilającą oraz w zintegrowane dwa małe schowki na artykuły biurowe (długopisy, pendrive’y itp). Rozłożony blat utrzymują stalowe linki, które ślizgają się wzdłuż ramy bocznej z pomocą pneumatycznych sprężyn.
Wszystkie powierzchnie Nomado pokryte są wysokiej klasy błyszczącym pokryciem i są dostępne w czterech różnych kolorach.

 

 
Nomado Desk 146 Standard Nomado Desk 146 Standard
Producent: Mobica Plus
Cena: 12 555,84 zł (netto: 10 208,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Nomado Desk 184 Standard Nomado Desk 184 Standard
Producent: Mobica Plus
Cena: 15 832,56 zł (netto: 12 872,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Nomado Desk 184 StandUp Nomado Desk 184 StandUp
Producent: Mobica Plus
Cena: 14 740,32 zł (netto: 11 984,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Nomado Magnetic WhiteBoard Nomado Magnetic WhiteBoard
Producent: Mobica Plus
Cena: 10 371,36 zł (netto: 8 432,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl