Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Systemy Akustyczne

Na efektywność pracy w biurze niezaprzeczalnie wpływa akustyka miejsca pracy.
Wykorzystanie przegród biurkowych oraz ścianek działowych wykonanych z paneli akustycznych umożliwia eliminację męczących dźwięków oraz oddzielenie stanowisk pracy od siebie.
Takie podejście w konfigurowaniu miejsca pracy prowadzi do budowania biura w systemie np Open Space, w którym każdy pracownik otrzymuje indywidualną przestrzeń z unikalną aranżacją miejsca pracy dopasowaną do jej charakteru oraz realizowanych zadań.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy Państwu kilka systemów płyt akustycznych o unikalnych możliwościach konfiguracyjnych, z których można budować indywidualne przestrzenie pracy w bardzo szerokiej skali cenowej.

Zobacz więcej
Acoustic 50

Ścianka składa się z ramy wykonanej z płyty, wypełnionej materiałem dźwiękochłonnym atestowanym i obitej tkaniną. Dzięki swoim właściwościom absorpcyjnym (pochłanianie dźwięku klasy A), System Acoustic 50 sprawdza się idealnie jako przegrody biurkowe i wolnostojące odseparowujące poszczególne przestrzenie funkcjonalne biur.

Zobacz więcej
Alu Economic

System zbudowany jest z ramki aluminiowej (anodowanej) o grubości 20 mm.
Ze względu na szeroki wybór wariantów wypełnień np. tapicerka; płyta laminowana; szkło/tapicerka lub pleksi/ płyta laminowana, ścianki te idealnie sprawdzają się w różnych aranżacjach pomieszczeń biurowych.

Zobacz więcej
Economic 20

Ekonomiczna ścianka w całości obita tkaniną. Składa się z płyty, oklejonej pianką i tkaniną, na obrzeżach zabudowanej czarnym gumowym profilem o szerokości 10 mm.
Zaprojektowana z myślą o stworzeniu przystępnej cenowo i praktycznej oraz łatwej do wkomponowania przegrody, pozwalającej tworzyć oddzielne powierzchnie biurowe.

Zobacz więcej
Exclusive 40

Nowoczesny i elegancki System ścianek działowych z zaokrąglonymi profilami aluminiowymi. W wariancie dostępny również z wypełnieniem w postaci płyty tapicerowanej, która podnosi absorpcję dźwięku na poziom odpowiadający klasie C. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych o podwyższonych normach hałasu np. Call Center.

Zobacz więcej
Light 21

System sprawdzający się najlepiej jako panele nabiurkowe oraz blendy. Zbudowany z delikatnych profili aluminiowych anodowanych w kolorze naturalnego aluminium (dla większych zamówień możliwość wyboru dowolnego lakieru ze wzornika RAL) z plastykowymi czarnymi narożnikami. System dostępny w dwóch wariantach wypełnienia: wersja twarda tapicerowana i wersja miękka tapicerowana, pozwalająca na wbijanie pinezek oraz z podwyższoną absorpcją dźwięku.

Zobacz więcej
Melamin 18

Ścianka składa się z płyty laminowanej, na której znajduje się z góry i z dołu okleina grubości 2 mm. Na bocznych krawędziach można zabudować plastykowe profile do złączek. Idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz w stylu drewnianym lub pomieszczeń z panelami podłogowymi drewnopodobnymi. System ten posiada
atest higieniczności klasy E1 oraz niepalności B1, co pozwala na stosowanie go na halach przemysłowych.

Zobacz więcej
Office 30

Ścianka w całości obita tkaniną. Składa się z płyty, oklejonej pianką oraz tkaniną, na obrzeżach zabudowanej czarnym gumowym profilem o szerokości 10 mm. Dzięki zastosowaniu pianki, system Office 30 pozwala na wbijanie pinezek. System dostępny jest w wariancie z zaokrąglonymi narożami (wszystkimi lub tylko górnymi/dolnymi) o promieniu 50 mm.
System polecany jest w wersji panelu nabiurkowego, który oddzielając stanowiska pracy, zapewnia pracownikowi prywatność i komfort.

Zobacz więcej
Soft 27

Elegancki system z dyskretną ramką aluminiową z wypełnieniem tapicerowanym, idealnie nadający się do nowoczesnego biura. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego sytemu wypełniania osiągnęliśmy bardzo niską wagę ścianki, która wynosi tylko 9 kg/m2.
Tak niewielki ciężar pozwala bez wysiłku przestawiać panele, zmieniać konfiguracje połączeń itp.

Zobacz więcej
Stable 40

Ścianki w tym systemie cechują się bardzo dużą stabilnością, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu miejscach wymagających stałych i stabilnych połączeń, ale nie tylko. Idealnie nadają się również do odseparowania żądanych powierzchni biurowych.
Ścianka działowa zbudowana jest z ramy aluminiowej malowanej proszkowo RAL 9006* i dowolnie wybranego wypełnienia, z możliwością tworzenia różnych konfiguracji np. szkło/tapicerka lub pleksi/płyta laminowana,
dzięki czemu posiada szerokie zastosowanie. Ścianki te w wariancie tapicerowanym, ze względu na swoją budowę, posiadają właściwości dźwiękochłonne oraz pozwalają na wbijanie pinezek.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl