Przełącznik Nav
Mój koszyk

Mini Cart

POLECAJ I ZARABIAJ Z MEBWAY - CZERP KORZYŚCI Z BYCIA NASZYM KLIENTEMPOLECAJ I ZARABIAJ Z MEBWAY - CZERP KORZYŚCI Z BYCIA NASZYM KLIENTEM


JAKIE KORZYŚCI DLA CIEBIE?


1. Pasywny zysk

Możesz czerpać dodatkowe korzyści finansowe wyłącznie z bycia klientem MebWay. Wystarczy, że polecisz naszą firmę swoim znajomym i jeśli jesteś właścicielem działalności gospodarczej, za każde polecenie dostaniesz 5% wartości ich zamówienia. Jeśli natomiast nie posiadasz działalności gospodarczej, możemy zaoferować bon o wartości 5% zamówienia na Meble z asortymentu MebWay.

2. Zarabianie bez ograniczeń

Nie ma żadnych ograniczeń! Nie ma limitu na ilość osób, którym możesz polecić MebWay, więc im więcej poleceń, tym więcej możesz zarobić.

Chcemy dodatkowo zaznaczyć, że Twoje polecenie nie wpłynie na cenę mebla! Środki, które moglibyśmy przeznaczyć na reklamę w międzynarodowych korporacjach, wolimy przeznaczyć na korzyść naszych klientów.

JAK TO DZIAŁA?


1. Jeśli w ciągu ostatnich lat zamawiałeś meble na MebWay i jesteś zadowolony z naszych usług i produktów, poleć naszą firmę swoim znajomym!

2. Jeśli ktoś z nich zdecyduje się na zakup mebli u nas, otrzymasz 5% od wartości ich zamówienia jako podziękowanie od naszej firmy! Jeśli nie posiadasz własnej działalności, możemy zaoferować bon na zakup mebli.

W MebWay wierzymy, że nasi klienci to najlepsi ambasadorzy naszej marki, a ich polecenia są warte dużo więcej, niż jakiekolwiek reklamy w internecie! Właśnie dlatego chcemy nagrodzić klientów za polecenie naszej firmy swoim znajomym i rodzinie. Jesteś zadowolony z naszych produktów i usług? Polecaj nas dalej i czerp korzyści z bycia naszym klientem!


CO ZNAJDZIESZ W OFERCIE MEBWAY?


Nasza oferta obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości mebli do biur, gabinetów, home office, hoteli, barów i restauracji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki Twoim rekomendacjom możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby osób, zapewniając im wyjątkowy komfort i satysfakcję z zakupów, a Ty zyskasz ekstra gotówkę!

Korzystając z naszego konfiguratora produktów, możesz spersonalizować mebel według własnych potrzeb - zmieniając wymiary, kolorystykę i dobierając odpowiednie dodatki. Co ważne, automatycznie otrzymasz wycenę oraz zobaczysz gotowy projekt mebla. Dzięki naszemu zaawansowanemu konfiguratorowi produktu, możesz dokonywać samodzielnych modyfikacji mebla, co istotnie usprawnia i ułatwia proces składania zamówienia. W przypadku bardziej złożonych zamówień, nasi doświadczeni doradcy są gotowi udzielić wsparcia i przygotować indywidualną wycenę.


O TYM MUSISZ PAMIĘTAĆ!


  • Bonus w postaci 5% od wartości zamówienia przysługuje wyłącznie w przypadku, gdy osoba, której polecacisz naszą firmę, jeszcze nie korzystała z usług MebWay oraz nie widnieje w naszej bazie jako klient.
  • Klienci, którzy prowadzą działalność gospodarczą, otrzymają 5% wartości zamówienia w formie wypłaty środków. Natomiast jeśli klient polecający jest osobą prywatną, zapewniamy równowartość w postaci bonu do wykorzystania na zakup mebli.
  • Firma Mebway zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
  • Rabaty i promocje nie łączą się - osoba, która skorzysta z Twojego polecenia, nie może użyć dodatkowego kodu rabatowego.